Agroturystyka

Doskonałe miejsce na wczasy rodzinne w tradycyjnym gospodarstwie wiejskim, w pięknej wsi, położonej w sercu Lasów Janowskich. Gospodarze oferują 5 pokoi 4 osobowych, 5 łazienek, sale do spotkań integracyjnych z kominkiem i tenisem stołowym. Wyżywienie zgodnie z uzgodnieniem. Możliwość robienia przetworów z grzybów i jagód leśnych. W pobliżu płynie czysta rzeka Bukowa nad którą znajduje się altana z wydzielonym miejscem na ognisko i grilla, a śródleśne naturalne stawy zapraszają do wędkowania. Doskonałe miejsce do prawdziwego wypoczynku i relaksu, które gwarantuje cisza i spokój otaczających lasów.

agroturystyka

Paintball

paintball

Na terenie naszego gospodarstwa można także spróbować swoich sił w sportach strzeleckich. Posiadamy własne pole oraz sprzęt niezbędny do gry w paintballa. Zapewniamy również profesionalne prowadzenie zabaw oraz ciekawe scenariusze.

Wyprawy 4x4

Każdego kto szuka ciekawej przygody zapraszamy do kabiny naszego samochodu, wybierzemy się na wyprawę po bezdrożach do najbardziej urokliwych i niedostępnych zakątków Lasów Janowskich.

4x4

Spływy kajakowe

kajaki

Zapraszamy na na spływ kajakowy urokliwą rzeką Bukowa. Jest to całkowicie dzika i nie uregulowana rzeka na której zawsze coś się dzieje. Jej meandrujące koryto i liczne kłody wystające z wody jak i drzewa wiszące malowniczo nad rzeką nie pozwolą nam się nudzić ani przez chwilę. Trasy i długości spływów dostosowujemy do indywidualnych możliwości i wymagań klientów, dlatego też może to być krótki spływ godzinny jak i całodniowa wyprawa kajakowa.